Állásajánlatok

Tisztelt Pályázó!

Önéletrajzát elküldheti társaságunk felé akkor is, ha az Ön által keresett munkakörben jelenleg nincs nyitott pozíció. Amennyiben a későbbiekben megfelelő ajánlatunk adódik, keressük Önt. (Önéletrajzát egy évig őrizzük meg, majd automatikusan töröljük.)

E-mail: info@temetkezeskft.hu

Állásajánlataink:

- Kegyeleti ügyintéző -

Főbb feladatok:

  • Temetések teljeskörű, önálló ügyintézése, szervezése.
  • A hozzátartozókkal, a temetőkkel és az érintett hivatalokkal történő kapcsolat felvétel és kapcsolat tartás.
  • Ügyfelek tájékoztatása a szertartások lebonyolításáról illetve az igényelhető szolgáltatásainkról.
  • Megszervezett temetések nyomon követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kiváló szervező és kommunikációs készség
  • problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság, felelősségtudat
  • empátiás képesség
  • ügyfél-és szolgáltatás központúság
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • az elvégzendő munkával arányos bérjövedelem
  • stabil hosszú távon működő cégcsoporti háttér
  • cafeteria rendszer

Foglalkoztatás jellege:

  • részmunkaidő

Jelentkezni az info@temetkezeskft.hu e-mail címen. Kérjük tüntesse fel: „Kegyeleti ügyintéző – álláspályázat”.